Małopolska Okręgowa
Izba Inżynierów
Budownictwa w Krakowie

Podsumowanie szóstego pikniku architektoniczno-budowlanego

29 czerwca 2024 roku, Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa  oraz Małopolska Okręgowa Izba Architektów RP miały zaszczyt zaprosić swoich członków, ich rodziny oraz przyjaciół na szósty piknik architektoniczno-budowlany. To wydarzenie, które już tradycyjnie łączy miłośników architektury i budownictwa, stało się ponownie okazją do budowania relacji w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Pogoda sprzyjała, a uśmiech gości nie znikał z twarzy. Wszyscy uczestnicy mieli okazję do integracji, rozmów i wymiany doświadczeń. Dla najmłodszych oraz dorosłych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, od edukacyjnych warsztatów, po zabawy plenerowe, które zapewniły rozrywkę na najwyższym poziomie. Na szczególną uwagę zasługują również atrakcje kulturalne i edukacyjne. Krakowska Orkiestra Staromiejska dostarczyła muzycznych emocji, a zajęcia prowadzone przez Policję cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników, edukując ich w zakresie bezpieczeństwa w przystępny i atrakcyjny sposób.

Ważnym elementem pikniku było wsparcie licznych partnerów, w tym firm takich jak OKNO-POL Kraków Alufire, FAKRO, Norlys Polska, TOYOTA KOBOS, ERGO Hestia, Caparol, PREFA, ML System S.A., oraz „Piękno przestrzeni z Komserwis” i Nova Elewacje, które swoją obecnością i zaangażowaniem przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerom za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok. Do zobaczenia!

WPROWADZENIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerom za wspólnie spędzony czas!

Chmura tagów

Relacje

Więcej informacji?

  1. Facebook
  2. Youtube